Budujemy kulturę picia prawdziwiej kawy, wysokiej jakości

Pracujemy ze smakiem!

Grupa Buena powstała jako fuzja przedsiębiorstw zajmujących się obsługą kontrahentów, którzy potrzebują kompleksowych rozwiązań związanych z szeroko pojętą tematyką kawy.


Stworzyliśmy grupę, która kompleksowo zaspokoi potrzeby hoteli, punktów gastronomicznych oraz klienta detalicznego, w dziedzinie kawy oraz tematów pochodnych.

Nasza działalność w branży rozpoczęła się od świeżo palonej kawy. Kilka lat temu powstała palarnia, która szybko rozwijała się i pozyskiwała nowych klientów. Przez wiele miesięcy pracowaliśmy nad procesem palenia ziaren, tak, aby kawa marki Buena Cafe była kawą najwyższej jakości. Zostało to docenione przez naszych klientów, co zmotywowało nas do dalszej rozwoju. Szybko okazało się, że zapotrzebowanie na dobrej jakości, świeżo paloną kawę to przysłowiowa „kropla w morzu potrzeb”. Nasi klienci wykazywali zainteresowanie sprzętem służącym do przygotowania kawy takim jak ekspresy oraz młynki. Wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość dzierżawy ekspresów oraz ich sprzedaż. Nie pozostaliśmy obojętni w kwestii poszerzenia asortymentu o akcesoria dla baristów.


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Posiadamy bogatą ofertę zarówno dla firm jak i osób prywatnychKolejnym punktem, który pojawił się na naszej ścieżce ekspansji był serwis.

Wielu klientów potrzebowało pomocy przy obsłudze zakupionego sprzętu. Powstawały nowe usługi, które wprowadzaliśmy do naszej oferty.


Oprócz świetnie prosperującej palarni, która od wielu lat dostarcza świeżo paloną kawę, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o produkty innych producentów – tak aby każdy znalazł towar w pełni odpowiadający potrzebom. Stworzyliśmy nową usługę jaką jest branding - tworzenie marki kawy dla klienta. Stało się to ważną gałęzią naszej działalności, gdyż pod czujnym okiem naszego baristy, komponowaliśmy wraz z klientami mieszanki, które musiały spełnić ich wymagania. Równocześnie zadbaliśmy o cały proces marketingowy związany z implementacją marki na rynek.

Zrzeszamy kadrę profesjonalistów, a przede wszystkim ludzi oddanych naszej firmie. Grupa powstała na bazie ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania. Dzięki tym czynnikom, po latach ciągłego rozwoju powstała Grupa Buena.

Drogi Kliencie!

Skoro odwiedziłeś naszą stronę, z pewnością interesuje Cię przynajmniej jeden z tematów o, którym wspominaliśmy wcześniej. Być może po przeczytaniu powyższego opisu doszedłeś do wniosku, że Twoje potrzeby są zdecydowanie większe. Możesz być pewny, że trafiłeś w ręce profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie. Nie znajdziesz tutaj cennika - każdą usługę wyceniamy indywidualnie pod klienta.

BĄDŹ ZAWSZE Z NAMI - OBSERWUJ PROFILE SOCIAL MEDIA