Palarnia kawy

Palarnia Buena Cafe należąca do Grupy Buena jest wierna klasycznym metodom palenia kawy

– stawiamy na tradycję!
Pracujący u Nas zespół pasjonatów, każdego dnia dba o to, aby dostarczać najwyżej jakości, świeżo palone ziarna. Smak naszej kawy jest efektem długotrwałej pracy, podczas którego do perfekcji doprowadziliśmy proces palenia, tak aby wydobyć, to co dla danego rodzaju kawy najlepsze. W Palarni Buena Cafe można nabyć 100 % kawy typu arabika z rożnych zakątków świata, a także autorskie mieszanki tworzone przez baristę Krystiana Stańczyka, który od wielu lat zagłębia się w tajniki tej sztuki.

Nasze kawy sprzedawane są standardowo w opakowaniach o pojemności 250, 500, 1000 gram. Chętnie wysyłamy naszym kontrahentom próbki, aby przed ostateczną decyzją o wyborze kawy mieli okazję przekonać się, które smaki najlepiej trafiają w ich gusta. Dla klientów hurtowych przygotowujemy opakowania o dowolnej pojemności i wyglądzie - według indywidualnych ustaleń. Preferujemy palenie kawy na kolor średnio-ciemny (city +). Pozwala to uzyskać odpowiednią intensywność i moc kawy, przy równoczesnym zachowaniu jej indywidualnego aromatu oraz charakteru.

Jako palarnia specjalizująca się w kawach wysokogatunkowych oferujemy indywidualne profile palenia realizowane pod okiem kiperów i baristy palarni Buena Cafe.

Nasza oferta – pobierz.

W przypadku chęci zapoznania się z kawami alternatywnymi – zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

BĄDŹ ZAWSZE Z NAMI - OBSERWUJ PROFILE SOCIAL MEDIA